Naše strategie

Obchodní strategie naší společnosti UPB se odehrává na dvou jasně definovaných a provázaných úrovních. Nadále pokračujeme v poznávání nových nápojových skvostů a upevňování součinnosti s výrobci. Spolupracujeme jak s velkými, tak s malými firmami. Rozhodující není velikost, ale výjimečnost produktu i návrhu, který společnost představí. Naší úlohou je pak inteligentně a účinně působit na koncového zákazníka prostřednictvím poutavých a přesně cílených marketingových kampaní. Stejně významným cílem je distribuovat celé portfolio značek s odpovídající noblesou a přidanou hodnotou, která spočívá v poradenství a výchově ambasadorů vybraného pití. Ambasadory jsou všichni ti, kdo s pomocí prémiových nápojů rozjíždějí vlastní prosperující byznys, a především všichni odborníci a profesionální barmani. V jejich čele stojí ti, kteří mají velké šance vyhrávat i v takových barmanských soutěžích, jako je World Class.

Smyslem naší práce je spojování. Jsme exkluzivními prostředníky mezi těmi, kdo milují tvorbu prvotřídního pití, a těmi, kdo výsledek jejich práce ocení. Vždy se snažíme být pozitivní a sklenička je pro nás vždy napůl plná. To, co nás každé ráno žene do práce, je výraz ve tvářích milovníků destilátů, kteří díky nám ochutnají něco, co doposud neznali a co jim přinese jedinečný chuťový zážitek.

Ultra Premium Brands na českém trhu otevřela kategorii tequily ze 100 % agáve, kategorii ochucených piv, kategorii prémiových rumů a dodala první impuls pro revitalizaci kategorie ginů.

UPB HISTORY

1992 – Začátek cesty

Kořeny společnosti UPB sahají až do roku 1992, kdy Jakub Janeček zahájil svou cestu za bájnými kořalkami světa.

2011 – Warehouse #1

V prosinci roku 2011 byl v pražském Karlíně otevřen showroom společnosti UPB, obchod bájnou kořalkou Warehouse #1

2014 – Diageo Reserve World Class

V roce 2014 pořádala UPB ve spolupráci se společností Diageo první české kolo nejprestižnější barmanské
soutěže Diageo Reserve World Class a Česká republika tak měla svého prvního zástupce v globálním finále.

2016 – E-shop Warehouse #1

Na podzim roku 2016 byl spuštěn nový e-shop obchodu bájnou kořalkou Warehouse #1, www.warehouse1.cz.

Do you want to become our partner? Please leave a message and our representative will contact you back.

About UPB

Naše společnost Ultra Premium Brands je nezávislým, autorizovaným, dynamickým dovozcem a distributorem těch nejkvalitnější a nejluxusnějších alkoholických nápojů. Počátky vzniku naší společnosti se datují zpět do roku 1992, kdy jsme se vydali na dlouhou a náročnou cestu za objevováním nejzajímavějších alkoholických nápojů na této planetě. Domníváme se, že naše portfolio dokládá, že jsme v tomto výběru byli zatím docela úspěšní, ale to neznamená, že spíme na vavřínech. Naopak, jdeme stále dál a je jen na vás, zda se na tuto cestu vydáte s námi.

Ochrana osobních údajů

Designed and developed by ADgency Copyright © 2015